1. Кто за этим стоит? Кто генеральный партнер конкурса?

Спонсор призового фонда ISPONSOR CHALLENGE 2017-2018 - рекламная фирма ПРОФІ АРТ. ПРОФІ АРТ - 15 лет работы на рынке широкоформатной печати, наружной рекламы, изготовление печатей и штампов. ПРОФІ АРТ - ОТ САМОГО СЕРДЦА!

Спонсор призового фонда ISPONSOR CHALLENGE 2017-2018 - центр кинезитерапии Территория здоровья, г. Северодонецк
А также:
Спонсор призового фонда ISPONSOR CHALLENGE 2017-2018 - салон детских стрижек Модная кроха, г. Северодонецк

2. Что такое smartresponsor.com Почему я должен участвовать в конкурсе и размещать регистрироваться именно на вашей площадке?

Благодаря площадке каждый пользователь гораздо быстрее получить экспертный отзыв по своей идее, проекте, бизнесе;

Благодаря площадке пользователи станут участниками серии вебинаров посвященных бизнесу о 0;

Благодаря площадке и конкурсу ISPONSOR CHALLENGE пользователи получат не только шанс завоевать приз, а также приблизятся к своим партнерам максимально близко.

Благодаря площадке проекты пользователей будут разрекламированы на рынках Европы и США за наш счет (в рамках нашей рекламной компании)

3. Почему так мало времени для подачи заявки, чтобы бороться за первое место и по три месяца времени для подачи заявок, чтобы бороться за второе и третье место?

Организаторы конкурса считают, что в Украине уже сейчас сумарно более 10000 готовых проектов, огромное количество стартапов и такое же огромное количество проектов благотворительности. Именно для тех, кто всегда следит за конкурсами, имеет опыт и готовый материал рассчитан первый дедлайн.

Мы хотим и надеемся, что эти команды и лидеры станут примером для тех, кто еще недостаточно опытен, не достаточно хорошо сформулировал свою идею или проект, а возможно не имеет команды. Сайт выполнен в виде социальной сети с каталогом и функциями краудфандинга, где можно найти и то и другое.

Відповіді на питання потенційних учасників конкурсу

 1. Якщо я вже отримував грант у інших грантодавців чи маю я право подавати заявку на конкурс?
  Так. Потенційні учасники мають необмежене право приймати участь у інших конкурсах, завойовувати перемоги та/або представляти попередні перемоги для підвищення власних шансів на перемогу у конкурсі ISPONSOR CHALLENGE 2017-2018. Призи від конкурсу ISPONSOR CHALLENGE 2017-2018 не є грантами.
 2. Чи потрібен власний внесок?
  Обов’язкової умови власного внеску у конкурсі ISPONSOR CHALLENGE 2017-2018 не існує. Будь-який розвиток проекту на протязі конкурсу підвищує його шанси на перемогу у фіналі.
 3. Як я можу використовувати виграш?
  За власним необмеженим бажанням.
 4. Яким може бути мій власний внесок, якщо я тільки хочу розпочати справу?
  Для участі у конкурсі достатньо мати ідею, намір та рішучість. У ході програми розвитку Проектів кожному самостійно стане зрозуміло, яких ресурсів може отримати Проект від вас самих.
 5. Які податки я маю сплатити, якщо отримаю виграш?
  Сума виграшу увійде у сукупний річний дохід Проекту. Залежно від системи оподаткування та форми власності суми податків різні.
 6. Скільки можна подати заявок?
  Одна особа може подати лише одну заявку.
 7. Як я дізнаюся, що мій проект підтримано?
  Після завершення кожного етапу конкурсу на Вашу електронну адресу, з якої Ви реєструвалися в на сайті, надходитиме відповідна інформація про результати розгляду Проекту.
 8. Я фізична особа, чи можна мені подавати заявку?
  Так. До розгляду та оцінки приймаються як готові бізнеси із динамікою розвитку, так і Проекти з високим рівнем підготовки та з високим потенційний рівнем.
 9. Чи можу я подавати заявки на конкурс від членів сім’ї?
  Так. Якщо, члени сім’ї є повнолітніми особами та не пов’язані з організаторами конкурсу, оргкомітетом та журі економічними зобов’язаннями.
 10. Чи можна у процесі реалізації Проекту щось у ньому змінювати?
  Так. Місія конкурсу – розвиток проектів.
 11. Наскільки треба деталізувати опис Проекту та як буди із захистом унікальності ідеї?
  Деталізувати до такого ступеня, щоб можна було розуміти ідею бізнесу, сильні сторони, побачити динаміку розвитку. Унікальні речі описувати публічно НЕПОТРІБНО!
(0) Перейти к оплате
 x 
Счет пуст
Перейти к оплате