OLEROM FORUM 1: Підсумки.

- Хотілося, як має бути у кожного блогера, писати новини прямо з заходу, постити фото, селфі… Але ми не блогери, ми працювали у своєму напрямку, а день видався реально довгим, плідним та насиченим зустрічами. Перше, що хотілось відмітити, це масштабність заходу. І хоча одразу цього не було помітно, то ближче до виступу Стіва Возняка (Співзасновника Apple) людей стало дійсно багато. Алея стартапів знаходилась не зовсім у зручному місці та попри це через наш стенд та через усю алею пройшло дуже багато людей. Це черговий раз підкреслює зацікавленість присутніх кращими стартапами… Із приготованої партії роздаткової поліграфії нами було роздано приблизно 300 буклетів, що не може не радувати. Це були люди, які зупинялися і слухали, чим ми займаємось та яку місію переслідуємо. Задавали велику кількість запитань! Це було шоу! До вечора я не відчував ніг, а язик вже молов казна що ). Це було весело! Відмітимо також, що на заході було багато бізнесменів із квитками вище Silver і ми на це звертали увагу, оцінюючи якість заходу. Не може не радувати й те, що до нашого стенду підходили ЗМІ, просили невеличкі інтерв’ю, ну а ми радо відповідали взаємністю. Та головною подією стало те, що до нашого стенду підійшов Микола Паліенко (генеральний директор EVO.company) один із спікерів заходу та великий експерт у мультивендорному бізнесі.

Генеральный директор EVO.company (Prom.ua, Bigl.ua, Kabanchik.ua и другие; всего 12 проектов в 4 странах), отвечает за стратегическое управление компанией, прибыльность бизнеса и продажи. Вдохновившись примером китайского сайта Alibaba Николай Палиенко совместно с Денисом Горовым и Тарасом Мурашко основал в 2008 году всеукраинский торговый центр в интернете Prom.ua, позволяющий продавцам разных товаров создавать свои онлайн-витрины для продаж. Компания выросла из локального маркетплейса в международный и стала крупнейшим ecommerce-игроком, сегодня проект представляет собой группу компаний EVO и объединяет крупнейшие маркетплейсы в Украине, РФ, Казахстане и Беларуси. С целью помочь украинскому бизнесу выйти в онлайн Н. Палиенко прошел путь от программиста в бизнесмены и сегодня руководит компанией с сотнями сотрудников и многомиллиардными оборотами. По словам Николая, главный процесс, который происходит внутри любого маркетплейса — эволюция его участников, естественный отбор внутри системы. Идея эволюции легла в основу названия бренда EVO и очень точно описывает сотрудников и проекты компании. EVO.company — лидер рынка электронной коммерции. Компания работает 9 лет и все время растет, опережая темпы роста рынка минимум в 2 раза. Николай Палиенко был признан «Человеком года в индустрии ритейла и e-commerce» на независимой профессиональной премии E-Awards-2015. В конкурсе PaySpace Magazine Awards 2016 проекты Prom.ua и Bigl.ua, которые входят в группу компаний EVO, заняли первое и третье место (соответственно) в номинации «Лучший маркетплейс». А Николай Палиенко получил серебряную награду за вклад в развитие сферы стартапов.

Відверто кажучи, я був вражений! Але зібратись таки вдалося і попри обмеженість часу між нами відбулася дуже плідна розмова. Нам вдалося отримати експертну оцінку, почути декілька важливих, думок, гіпотез. Інші подробиці зустрічі будуть розголошені пізніше. У пошуках спонсорів конкурсу ISPONSOR CHALLENGE 2017-2018 нам вдалося зацікавити декілька відомих компаній, імена який стануть відомі після підписання договорів. У цілому OLEROM FORUM 1 для нас був тематичним, вдалим, плідним, на 5 балів! Нагадуємо, що до 20 жовтня 2017 року приймаються ідеї проектів на всеукраїнський конкурс ISPONSOR CHALLENGE 2017-2018 (фото готується) #oleromforum1 #evo #Возняк #Promua #МиколаПалієнко #isponsor #smartresponsor #isponsorchallenge #конкурспроектов

(0) Перейти к оплате
 x 
Счет пуст
Перейти к оплате