Геномо (Амплуа) не обнаружено
-Это означает, что пользователь, который разместий свой проект еще не успел сформировать собственное Амплуа в сообществе или его персональные данные обрабатываются в настоящее время.

Створення електронної бібіліотеки

Електронні версії книг та часописів починають серйозну конкуренцію з паперовими, звичайними книгами, журналами та газетами, тому, що мають певні переваги: електронні видання дешевші, компактні і легкі.

Розумна, зважена інтеграція електронних книг в бібліотечне середовище, в обслуговування наших користувачів на допомогу безперервному навчанню забезпечить новий рівень доступності до освітніх інформаційних ресурсів, особливо підручників, або книг, які відсутні в бібліотеці у друкованому вигляді.

Такий гаджет, як електронна книга, до речі, дуже популярний серед молоді, має створити додаткову привабливість читання як освітнього процесу, а також духовного розвитку.

Основними перевагами електронних книг є:
1.    Компактність та легкість
2.    Можливість повнотекстового пошуку
3.    Можливість читання в умовах обмеженої освітленості за рахунок підсвітки
4.    Механізм пошуку по тексту
5.    Великі обсяги інформації (від 8 до 16 Гб)

Отже, на сьогоднішній день електронна книга – це стратегія районної бібліотеки, яка відповідає викликам сучасного інформаційного суспільства.

Для реалізації проекту необхідні ресурси у сумі 130000 грн. Міловська централізована бібліотечна система фінансується з районного бюджету. На сьогоднішній день в районному бюджеті немає коштів на придбання електронних книг для бібліотечної системи. Придбання цих книг можливе в рамках цього конкурсу.

20 електронних книг PocketBook по 6500 грн.

Загальна вартість 130000 грн.

Цена:
$5.00

Покупая этот товар вы поддерживаете проект Автора. Деньги, вырученные от продажи этого товара, буду использованы для реализации проекта Автора

Комментарии (0)

There are no comments posted here yet

Оставьте свой комментарий

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
Информация
Тип кампании
Спонсорство
Необходимая сумма
5000
UAH
Номинал перевода
$5.00
Собрано:
0%
Цена:
$5.00

Покупая этот товар вы поддерживаете проект Автора. Деньги, вырученные от продажи этого товара, буду использованы для реализации проекта Автора
(0) Перейти к оплате
 x 
Счет пуст
Перейти к оплате