Створення електронної бібіліотеки

Електронні версії книг та часописів починають серйозну конкуренцію з паперовими, звичайними книгами, журналами та газетами, тому, що мають певні переваги: електронні видання дешевші, компактні і легкі.

Розумна, зважена інтеграція електронних книг в бібліотечне середовище, в обслуговування наших користувачів на допомогу безперервному навчанню забезпечить новий рівень доступності до освітніх інформаційних ресурсів, особливо підручників, або книг, які відсутні в бібліотеці у друкованому вигляді.

Такий гаджет, як електронна книга, до речі, дуже популярний серед молоді, має створити додаткову привабливість читання як освітнього процесу, а також духовного розвитку.

Основними перевагами електронних книг є:
1.    Компактність та легкість
2.    Можливість повнотекстового пошуку
3.    Можливість читання в умовах обмеженої освітленості за рахунок підсвітки
4.    Механізм пошуку по тексту
5.    Великі обсяги інформації (від 8 до 16 Гб)

Отже, на сьогоднішній день електронна книга – це стратегія районної бібліотеки, яка відповідає викликам сучасного інформаційного суспільства.

Для реалізації проекту необхідні ресурси у сумі 130000 грн. Міловська централізована бібліотечна система фінансується з районного бюджету. На сьогоднішній день в районному бюджеті немає коштів на придбання електронних книг для бібліотечної системи. Придбання цих книг можливе в рамках цього конкурсу.

20 електронних книг PocketBook по 6500 грн.

Загальна вартість 130000 грн.

Комментарии (0)

There are no comments posted here yet

Оставьте свой комментарий

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
Информация
Тип кампании
Отдам
Необходимая сумма
5000
UAH
Номинал перевода
$5.00
Собрано:
0%
(0) Корзина
 x 
Счет пуст
Счет пуст