Створення дитячої Сенсорної кімнати

Медичний заклад
"ЦЕНТР РОЗВИТКУ ДИТИНИ" створення Сенсорної кімнати,

Проект направлений на створення соціального підприємства, як інструменту запобігання і подолання соціально-економічних конфліктів, в рамках проекту «Подолаємо наслідки війни разом».

Ідея проекта


Проект по створенню Сенсорної кімнати, яка функціонуватиме як Медичний заклад "ЦЕНТР РОЗВИТКУ ДИТИНИ",

Сенсорна кімната надаватиме послуги медико-реабілітаційного характеру. Запроектована сенсорна кімната (Кімната психологічного розвантаження, Кімната релаксації, Кімната «Снузлін», Мультисенсорна кімната) являє собою приміщення, обладнане за індивідуальним проектом, де діти з особливостями фізичного і психічного розвитку, перебуваючи в безпечній, комфортній обстановці, наповненій різноманітними стимулами, самостійно та із супроводом спеціаліста проходитимуть фізичну, психологічну реабілітацію та логопедичну корекцію. Сенсорна кімната є потужним інструментом для розширення і розвитку світогляду, сенсорного і пізнавального розвитку, проведення психологічних консультацій, а запроектоване в ній реабілітаційне обладнання позитивно впливатиме на фізичний розвиток дітей. СП створюється на ґрунті вже проробленої роботи. Проводячи заняття з дітьми з особливими потребами, серед яких діти ВПО і діти учасників АТО, наша ГО добре розуміється на їх проблемах. Однією з найгостріших проблем наших пацієнтів є відсутність матеріально доступної сенсорної кімнати.

Реалізується за фінансової та тренерської підтримки в рамках міжнародного проекту «Подолаємо наслідки війни разом», який реалізовується DRA спільно з ГО «Країна вільніх людей» за фінансової підтримки МЗС Німеччини. Проект направлений на створення соціального підприємства, як інструменту запобігання і подолання соціально-економічних конфліктів, в рамках проекту «Подолаємо наслідки війни разом».
Повна інформація про створюване соціальне підприємство (СП)
ПІБ та контактні дані керівника створюваного соціального підприємства:
Рибалко Володимир Орестович 79014, м. Львів, вул. Личаківська, 139/25.
Назва соціального підприємства:
Сенсорна кімната
Географія діяльності:
м. Львів, вулиця Дністровська, 27.
Цільова аудиторія:

Цільовою групою та благоотримувачами від фінансового прибутку соціального підприємства будуть: діти, хворі на ДЦП, аутизм, діти із затримкою психічного розвитку, Синдромом Дауна, діти із психологічними травмами, зокрема спричиненими війною на сході України, діти з мовленнєвими порушеннями, діти, що зазнали насильства, діти з підвищеною агресивністю та аномальною поведінкою, діти з сенсорними порушеннями, діти-сироти, діти з кризових сімей, батьки дітей з особливими потребами, здорові діти.

Анотація створюваного соціального підприємства:
Суть
даного СП полягатиме у наданні послуг медико-реабілітаційного характеру для дітей з особливостями фізичного та психічного розвитку, у тому числі ВПО і дітей учасників АТО, дітей, що постраждали внаслідок військового конфлікту на сході України.
Важливість
цього бізнесу для суспільства полягає у тому, що лише хворих на ДЦП дітей в України налічується близько 30 тисяч, а їх кількість постійно збільшується. У Львові їх 2 тисячі, але у зв’язку з війною їх кількість у місті зростає. ВПО з дітьми-інвалідами, вирішуючи куди переїжджати, часто обирали саме Львів та Трускавець у зв’язку з наявністю в цих містах реабілітаційних центрів, де такі діти зможутьпроходити лікування. Що стосується дітей з іншими захворюваннями (аутизм, Синдром Дауна, затримка психічного розвитку тощо), то їх кількість у Львові також постійно зростає. На лікування до Львова постійно приїжджають діти з інших областей України та сусідніх держав. За статистичними даними майже 2% від загальної кількості дитячого населення в Україні – це діти з інвалідністю і ця цифра щороку зростає.
Новизна.
Створений нами Дитячий Центр Здоров’я є закладом з інноваційною моделлю інтегрованої превентивної допомоги дітям та сім'ям, що поєднує роботу дитячої поліклініки, центру розвитку дитини та освітнього центру громадського здоров'я. Клінічні протоколи та освітні програми Центру мають сучасні науковообгрунтовані стандарти допомоги, що спрямовані на гармонійний розвиток як фізичного, так і психічного здоров’я дитини. За підтримки Української Федерації Америки наші фахівці мають змогу проходити стажування в найкращих клініках Північної Америки, а відтак впроваджувати в Центрі сімейно-орієнтовані підходи. Центр є недержавним приватним закладом, що працює на принципах соціального підприємництва. Аби наші послуги були доступними для тих, хто цього потребує, ми залучаємо власні кошти, доброчинні пожертви та фінансову підтримку партнерських організацій для визначених категорій сімей. Центр буде першим в Україніу підприємством, яке проводитиме реабілітаційні заняття в сенсорній кімнаті у поєднанні з іншими методиками фізичної та психологічної реабілітації. Уся робота Медичного Центру провадитиметься за принципами соціального підприємництва.
Щоденна операційна діяльність
полягатиме в проведенні індивідуальних та групових занять з реабілітологом, психологом та логопедом. Кожен з пацієнтів перед початком курсу лікування та після його завершення проходитиме діагностику та медичний огляд, що дасть можливість визначити яка сфера розвитку найбільше відстає та простежити конкретні показники покращення здоров’я.
Ефективність
соціального підприємства буде вимірюватися результатами реабілітації, які будуть індивідуальними в залежності від діагнозу, з яким поступатиме пацієнт, і полягатимуть, зокрема в: формуванні сильнішого м’язового корсету тулуба пацієнта; активізації рухової діяльності, функцій дихання, кровообігу, обміну речовин у міжхребцевих дисках; покращенні рівноваги; поліпшенні координації рухів і просторової орієнтації; поліпшенні психо-емоційного стану, підвищенні рівня самооцінки пацієнтів; психологічних змінах; поліпшенні комунікативних функцій; соціалізації особистості, яка проходить реабілітацію. Ведення лікарем, психологом та реабілітологом історії хвороби кожного пацієнта дасть можливість індивідуально встановити ефективність лікування. Очікуються конкретні кількісні та якісні показники покращення здоров’я наших маленьких пацієнтів.
Кошти конкурсу планується використати виключно з благодійною метою.
 
Наша команда:
Психолог Закалик Галина Михайлівна -
старший викладач кафедри теоретичної та практичної психології Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка». З 2004 року довірена особа Фундації Українська наука і освіта (США). З 2010 року голова осередку Української Асоціації викладачів-католиків. Нагороджена подякою за сумлінну працю ЛІ МАУП (2009 рік).
Адвокат Рибалко Володимир Орестович -
к.ю.н., доцент кафедри кримінально-правових дисциплін юридичного факультету Львівського державного університету внутрішніх справ. Учасник багатьох конференцій, круглих столів, симпозіумів з правових питань, зокрема організованою ХПГ «Школи з прав людини для активістів правозахисних організацій» (Харків, 2014). Автор більше 30 наукових праць.
Роман Андрієвський -
керівник програм психосоціальної реабілітації, дитячий психолог і психотерапевт (досвід в психологічному консультуванні дітей і психотерапевтичної діяльності - більше 11 років).
Ірина Москвяк –
практичний психолог з досвідом роботи 6 років. Відповідальна за виконання програм напрямку "сенсорної інтеграції". Досвід роботи в "сенсорній кімнаті" на протязі 2-х років 2015-2016 рр.
Оксана Кравець –
практичний психолог з досвідом роботи в ДОУ більше 6 років. Досвід індивідуальних і групових психотерапевтичних консультацій для дітей в психологічній студії "СЕНС" 2014-2016 рр.
Лілія Теліга –
– практичний психолог з досвідом роботи в ЗОСШ 9 років. Відповідальна за програми інклюзивної адаптації дітей з порушеннями в шкільну програму.
Світлана Орел –
медична сестра масажного кабінету. Досвід роботи в медичній реабілітації дітей - більше 30 років (до серпня 2017) на базі КЗ Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр. Міжнародні тренінгові стажування в клініках Лондона (Сполучене Королівство Великобританії), м Тілбург (Нідерланди).
Антон Кушнір –
лікар педіатр; виконуватиме функції координації статутної діяльності СП.
Дмитро Міхель –
лікар психіатр; ; виконуватиме функції практичного адміністрування програм СП.
Юрій Мартиненко –
інтернет-дизайнер, маркетолог.
Название продаваемого товара
Открытка "Спасибо" 9х12см цветная
Описание продаваемого товара
Открытка "Спасибо" 9х12см цветная с изображением Жирафа и надписью "Спасибо"
Изображение покупаемого товара
https://images.smartresponsor.com/images/greetingcard/spasibo_01.jpg
Цена:
$2.00

Покупая этот товар вы поддерживаете проект Автора. Деньги, вырученные от продажи этого товара, буду использованы для реализации проекта Автора

Комментарии (0)

There are no comments posted here yet

Оставьте свой комментарий

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
Информация
Тип кампании
Спонсорство
Необходимая сумма
10000
USD
Номинал перевода
$2.00
Собрано:
0%
Открытка "Спасибо" 9х12см цветная Цена:
$2.00
Открытка "Спасибо" 9х12см цветная с изображением Жирафа и надписью "Спасибо"
Покупая этот товар вы поддерживаете проект Автора. Деньги, вырученные от продажи этого товара, буду использованы для реализации проекта Автора
(0) Перейти к оплате
 x 
Счет пуст
Перейти к оплате