Підкримка розвитку електронного реєстру

АКТУАЛЬНІСТЬ ПРОЕКТУ

Народ доручив державі здійснення влади на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією і Законами України. Така організація влади передбачає наявність постійного зворотнього зв’язку між людиною (громадянами та їх об’єднаннями) і державою, який уможливить не лише організовувати народний контроль за діяльністю органів державної влади, органів державного управління та місцевого самоврядування, а й здійснювати об’єктивну оцінку такої діяльності.

Державі, яка прагне до виконання свого головного обов'язку - забезпечення прав і свобод людини, немає чого боятися. Таку владу народ всіляко підтримає. Відсутність контролю вочевидь свідчить про небажання держави вести конструктивний діалог з громадськістю, що не заважає громадянам, керуючись своїм конституційним правом, створити відповідну систему контролю за участю влади або без неї.

ЗАРОДЖЕННЯ ІДЕЇ

У далекому 2010 році, коли до влади прийшов Янукович, громадяни (серед яких були й члени нашої команди) зіткнулись з тим, що їхні законні права та свободи систематично порушуються органами державної влади. Саме це ганебне явище породило ініціативу створення Всеукраїнського соціального проекту «ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК».

Сотні, тисячі, мільйони громадян щоденно звертаються до органів державної влади та місцевого самоврядування, розраховуючи на допомогу у вирішенні багатьох соціальних, економічних, екологічних, правових та інших проблем, які перед ними ставить сучасне життя.

Однак, деякі державні службовці замість того, щоб сумлінно виконувати свої посадові обов’язки, систематично порушують законні права громадян. Цей факт підтверджується існуванням такого явища, як отримання «відписки» на особисті звернення.

ПРОБЛЕМАТИКА

Відсутність об'єктивних критеріїв оцінки результативного виконання посадових обов'язків держслужбовцями. Ефективність роботи державних службовців оцінюють або самі держслужбовці, або вона не оцінюється зовсім, ця ситуація призводить до деградації якості адміністративних послуг, що надаються громадянам. Нагальною проблемою є відсутність єдиного інструменту моніторингу системних порушень, який допоміг би об'єктивно оцінити ефективність управління державних службовців та навчити громадян, як діяти у випадках, коли їхні права порушуються.

ОПИС ВИРІШЕННЯ

Громадськими активістами розроблений електронний реєстр, в якому відображаються документально підтверджені факти порушення прав і законних інтересів громадян. Таким чином, створюються умови організації відкритої статистики і виявлення системних помилок (зловживань) в роботі посадових осіб органів державної влади і місцевого самоврядування всіх рівнів. Система дозволяє викривати взаємозв'язки та причини походження існуючих проблем із залученням компетентних фахівців в незалежності від їх місця мешкання (знаходження).

КОРИСТУВАЧІ ПРОЕКТУ

В державі не існує людини, чиї права не були б порушені. Тому користувачами проекту є перш за все самі громадяни України, органи влади та їх посадові особи, правозахисні громадські, державні та міжнародні організації.

ПЕРСПЕКТИВА

Унікальність проекту полягає в акумулюванні документально підтверджених фактів несправедливості і успішного досвіду у відновленні порушених законних прав та свобод громадян. Наш проект дозволить запустити процес масового використання інноваційних інструментів у сфері захисту та відновлення порушених прав людини і громадянина. Впровадження проекту дозволить розірвати корупційні зв'язки і запобігти кадрові перестановки недбайливих чиновників, які були викриті у хабарництві і службової недбалості щодо виконання посадових обов'язків.

ХТО МИ

Ми звичайні, але небайдужі громадяни України, яким болісно бачити занепад та грабування нашої неньки держимордами. Нас пробудила Революція Гідності, коли мільйони людей вийшли за свої права і свободи, і сотня відважних віддала свої життя, аби змінити систему управління в державі. Ми впевнені, що зміни ситуації на краще можливі лише за умов дотримання та неухильного виконання Конституції України.

НАШІ ПЛАНИ

Проект «Зворотній зв'язок» є громадською ініціативою, який розвивається завдяки саме вашій підтримці. Ми бачимо наш проект як абсолютно нову українську соціальну мережу прямої демократії. Як ефективний інструмент для самоорганізації територіальних громад, де громадяни безпосередньо керують своїм містом. У нашому розумінні це сутність народовладдя.

Якщо ви зіткнулися з порушенням своїх прав і законних інтересів, бажаєте знайти однодумців, яких також хвилює подібна проблема, звертайтеся до Всеукраїнського електронного реєстру «Зворотній зв'язок» – https://www.feedback.ua

 

Название продаваемого товара
Открытка "Спасибо" 9х12см цветная
Описание продаваемого товара
Открытка "Спасибо" 9х12см цветная с изображением Жирафа и надписью "Спасибо"
Изображение покупаемого товара
https://images.smartresponsor.com/images/greetingcard/spasibo_01.jpg
Цена:
$1.00

Покупая этот товар вы поддерживаете проект Автора. Деньги, вырученные от продажи этого товара, буду использованы для реализации проекта Автора

Комментарии (0)

There are no comments posted here yet

Оставьте свой комментарий

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
Вложения (0 / 3)
Share Your Location
Информация
Тип кампании
Спонсорство
UAH
Номинал перевода
$1.00
Собрано:
0%
Открытка "Спасибо" 9х12см цветная Цена:
$1.00
Открытка "Спасибо" 9х12см цветная с изображением Жирафа и надписью "Спасибо"
Покупая этот товар вы поддерживаете проект Автора. Деньги, вырученные от продажи этого товара, буду использованы для реализации проекта Автора
(0) Перейти к оплате
 x 
Счет пуст
Перейти к оплате