Збір бюджету для закупівель нових парт у школи та садки Сєверодонецьку

Наткнувся у Facebook на петицію стосовно закупівлі парт в усі школи міста та був вражений, що й досі це питання не вирішено. Вражений, оскільки був на одному з місцевих публічних заходів де це питання згадувалось та вже пройшло декілька місяців. Сподівався, що питання вже не стоїть на повістці дня, лишається тільки чекати... Але ні, руху у бік профілактики сколіозу, через закупівлю сучасних парт не має - це Петиція!!

31 липня 2017 року Сєвєродонецька міська рада прийняла рішення № 1550 "Про затвердження «Міської цільової програми «Шкільна парта» на 2017 р. http://sed-rada.gov.ua/diyuchi-programi-sievierodoneckoyi-miskoyi-radi/miska-cilova-programa-shkilna-parta-na-2017-r Програма спрямована на створення належних сприятливих умов для навчання северодонецьких дітлахів, які відповідають санітарно-гігієнічним вимогам. 3665 вихованців дитячих садків та 9514 школярів можуть отримати сучасні антисколіозні меблі для занять. І зроблено це має бути не за кошти батьків, що стало недоброю традиційною практикою в останні роки, а за кошти міського бюджету. Рамкова вартість програми - 7064321 грн. Вартість буде уточнена під час проведення відкритого тендеру. В рамках програми заплановано придбання 2206 шкільних столів, 6368 шкільних стільців, 919 парт-трансформерів для першачків, 1070 столиків та 2750 стільців для дитячих садочків. Також будуть замінені дерев'яні деталі для 3054 парт та 183 столиків, в тих випадках, коли металеві деталі в доброму стані. Заради того, щоб Програма не залишилась лише формальним папірцем треба, щоб міська рада внесла зміни до міського бюджету і передбачила фінансування програми міської цільової програми "Шкільна парта" на 2017 рік. Саме на це і спрямована ця петиція. Шановні сєвєродончани, які думають про майбутнє наших дітлахів, підтримайте, будь ласка, цю петицію. Разом ми все зможемо!
ГО 'Кризовий медіа-центр 'Сіверський Донець'

Отож маючи на разі соціальне завдання, розуміючи приблизну вартість, маючи інструмент для його вирішення чом би нам не вирішити його шляхом колективного збору коштів?

Так, я розумію, що усі ми платимо податки, школи мають фінансуватися з бюджету держави... Але, я батько, а мій син ходить до школи кожного дня. В мене немає часу цікавитись, хто має фінансувати школи і чому це не відбувається! Одне я можу порахувати точно: якщо рамкову вартість програми поділити на кількість учнів та дошколят разом, то вартість на одну люди з дитиною складе приблизно 700 грн (7064321/(6368+2750)=706грн

А що таке 9118 дітей від 150000 населення міста?! Якщо навіть 1/3 містян Сєверодонецьку прийме участь у цьому марафоні, то на одну особу припаде не більше 150 грн.

Хочу запропонувати усім батькам марафон На випередки з міською радою вирішити це питання. Питання не складне, думаю у процесі проекту сума може коливатися і відчуваю, що сильно у меншу сторону.

Розмірковую, що досягнувши хоча б маленьких результатів міській раді буде дуже соромно (на усю Україну), що люди самі фінансують школи...

Діти не мають чекати!

За підтримки

ГО Кризовий медіа-центр 'Сіверський Донець ГО Стартап прискорювач

Комментарии (0)

There are no comments posted here yet

Оставьте свой комментарий

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Вложения (0 / 3)
Share Your Location

Добрый день, дорогой читатель моего паспорта!

Спешу сообщить тебе, что ко мне всегда можно обратиться с такими вопросами:

1. У меня можно разместить свой небольшой сайт визитку;

2. Я делаю установку сайта на хостинг;

3. Наполняю сайт информацией;

4. Устанавливаю шаблоны;

5. Вношу правки в верстку.

Обращайся ко мне по этим вопросам.

С Уважением,

твой друг

Александр Тищенко!

Информация
Тип кампании
Спонсорство
Благодарность
Сувенир
Необходимая сумма
7064321
UAH
Номинал перевода
$1.00
Собрано:
0%
(0) Корзина
 x 
Счет пуст
Счет пуст